Zapytanie online

Formularz zapytania o działania online

Formularz wyceny www

Sprecyzujmy razem działania,
a my przygotujemy kosztorys

Firmy zainteresowane otrzymaniem od nas szczegółowej oferty współpracy prosimy o wypłenienie poniższego formularza. Będziemy wdzięczni za szczegółowe i wyczerpujące odpowiedzi. Po otrzymaniu zapytania przygotujemy niezobowiązująco propozycję działań i kosztów lub zwrócimy się z dodatkowymi pytaniami.

Kalkulator kosztów

Z jakimi kosztami przyjdzie Ci się mierzyć jeśli zdecydujesz się na pewne i bezpieczne prowadzenie strony?

Jeśli chcesz mieć pewność, że usługi będą wykonane na dobrym poziomie oraz uzyskasz wsparcie na każdym etapie realizacji i działania projektu.

Zabezpiecz budżet w wysokości minimum: 0 zł miesięcznie.

Chcesz otrzymać rozbudowaną i niezobowiązującą ofertę dotyczącą wdrożenia i obsługi strony internetowej. Podaj niżej swój adres e-mail i wyślij nam zapisany formularz.
Wyślemy w odpowiedzi szczegóły współpracy.

Zabezpiecz budżet w wysokości minimum: 0 zł miesięcznie.

Chcesz otrzymać rozbudowaną i niezobowiązującą ofertę dotyczącą wdrożenia i obsługi sklepu internetowego. Podaj niżej swój adres e-mail i wyślij nam zapisany formularz.
Wyślemy w odpowiedzi szczegóły współpracy.

Aby uzyskać ofertę, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Prosimy wyczerpująco opisać profil wykonywanej działalności. Czy do tej pory prowadzili Państwo jakiekolwiek działania związane z marketingiem internetowym - jeśli tak proszę opisać w jakim stopniu. Czy działa lub działała strona www - proszę podać jej adres. W tym polu można również szerzej opisać specyfikę i problematykę branży, tak abyśmy mogli szybko dobrać skuteczne rozwiązania. Jaka jest wizja firmy? Jakie cele stawia przed sobą firma? Jak długo firma istnieje na rynku? Jakie są preferowane wartości firmy? Jaka jest pozycja firmy na rynku? Co wyróżnia firmę spośród konkurencji?
Jaki wizerunek Państwa firma chce przekazywać na zewnątrz. Np. szybkość obsługi, nowoczesna technologia, wysoka jakość sprzedawanych towarów i świadczonych usług, zorientowanie na daną grupę klientów itp. Jaki charakter będzie miała strona: serwis wizerunkowy (witryna „wizytówka, landing page”), produktowy (główny nacisk kładziony na opis produktów/usług), korporacyjny (główny nacisk kładziony na przedstawienie informacji o firmie), czy mieszany?
ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Zadzwoń, wypełnij zapytanie o ofertę
lub zapytaj o to, co chcesz wiedzieć!

Gotowość do współpracy?

Ahoj! Wypełnij wyczerpująco powyższy formularz i wyślij nam swoje zapytanie w sprawie strony internetowej lub sklepu online. Przygotujemy indywidualną ofertę rozpoczęcia biznesu w Internecie

Chciałbyś rozpocząć biznes online, a może chciałbyś poprawić aktualne wyniki? Skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualną ofertę na stronę lub sklep internetowy wraz z serwisem, wsparciem i pozycjonowaniem.
Ahoj! Jastrzębie - rekrutujemy nowych Klientów, również dla Ciebie!
Ahoj Jastrzębie - strony internetowe, sklepy www, pozycjonowanie, seo, Żory, Rybnik, Cieszyn

Ahoj.pro - projektowanie stron i sklepów, pozycjonowanie i serwis - Digital Marketing Agency

    Niepodległości 57b, Jastrzębie-Zdrój, PL
    +48 516 377 673
    biuro@ahoj.pro
    Poniedziałek- Piątek: 9:00 - 16:00
    Sobota i Niedziela: nieczynne
    NIP: PL6332121292, REGON: 241709387

Sprawdź nas

Phone
Email
WhatsApp
Messenger
Ahoj Jastrzębie - digital marketing agency, projektowanie stron internetowych i sklepów wraz z serwisem i pozycjonowaniem