PROFESJONALNE SKLEPY INTERNETOWE

Projektowanie Sklepów internetowych

Sprzedawaj online

Zacznij zarabiać lub zwiększ zyski ze sprzedaży w Internecie

Pomożemy w rozpoczęciu sprzedaży internetowej. Rozwiązania jakie proponujemy są szybkie do wdrożenia oraz proste w obsłudze. W pełni zautomatyzujemy i zmonetyzujemy Twój biznes. Możesz zarabiać już od pierwszego miesiąca stale osiągając lepsze wyniki. Brzmi dobrze, ale czy się na tym znamy? Z powodzeniem prowadzimy sklep online, wiemy jak to robić! Otrzymasz od nas gotowe rozwiązanie oraz wiedzę doświadczonych sprzedawców. Zapytaj lub poznaj szczegóły współpracy poniżej. 

Wdrożenie sklepów internetowych - ecommerce, sprzedaż online - Jastrzębie-Zdrój, Żory, Bielsko-Biała, Pawłowice, Cieszyn

Efektowne i dochodowe sklepy internetowe

Proponujemy sklep internetowy dla każdego!

Do każdego sklepu podchodzimy indywidualnie projektując strukturę po wdrożenie i dalszy rozwój z pozycjonowaniem i monitorowaniem aktywności.

Dopasowany do potrzeb - szyty na miarę

Zintegrowany z epłatnościami np. PayU, PayPal, itp.

Zindeksowany w wyszukiwarce Google oraz Yandex

Zintegrowany z usługami kurierskimi

Zautomatyzowany proces sprzedaży oszczędzający czas

Bezpieczny dla sprzedawcy i kupujących

Zintegrowany z Allegro, eBay lub Amazon

Automatycznie powiadamiający klientów

Zarabiający na siebie, opłacalny i rozwojowy

Wstępna propozycja kosztowa zbudowania sklepu internetowego wraz ze stałą obsługą i wsparciem

Przykładowe plany abonamentowe mają na celu zaprezentowanie oferty oraz różnic w ewentualnych kosztach działania sklepu internetowego. Do każdego Klienta oferta jest przygotowywana indywidualnie.

Plan Ahoj!Shop Basic

od 400 zł / miesiąc
  • Uruchamiając z nami sklep internetowy uzyskujesz indywidualnie dopasowane rozwiązania dot. infrastruktury hostingowej i zabezpieczeń, ale przede wszystkim stałe wsparcie w rozpoczęciu i rozwijaniu sprzedaży przez Internet. Nasze sklepy charakteryzują dobre oceny techniczne i SEO.

Indywidualny Plan Ahoj!Shop Premium

wycena indywidualna
  • W tym planie uruchomimy dodatkowe działania, jak np. stałe newslettery, programy lojalnościowe i szereg dodatkowych działań pod kątem rozwoju sklepu i pozycjonowania. Cykliczne raportowanie daje dodatkowe efekty i umożliwia dobieranie korekt i jeszcze lepszych rozwiązań.

Plan Ahoj!Shop Pro

od 700 zł/ miesiąc
  • W tym planie proponujemy bardziej zaawansowane działania i usługi związane z rozwojem sklepu, stałym automatyzowaniem i wsparciem w konfiguracji i uzupełnieniu sklepu, aby przynosił konkretne efekty i zyski.

Zobacz jak działają nasze realizacje

CafePads.pl - sklep z kawą w saszetkach
Miód Manuka, produkty Manuka
Biopatera.pl - sklep z eko opakowaniami na żywność

Na czym polega usługa wdrożenia sklepu online?

Na czym polega wdrożenie sklepu online?
Mamy dla Ciebie rozwiązania, które wykorzystujemy w codziennej pracy w prowadzeniu sprzedaży online. W ramach usługi otrzymujesz gotową platformę do samodzielnego zarządzania, którą dodatkowo zintegrujemy z systemem do automatyzacji procesów sprzedażowych. Rozpoczniesz sprzedaż online, Allegro, Amazon, eBay, itp. Wszystkie narzędzia i rozwiązania dopasujemy do Ciebie indywidualnie! Wiemy jak to robić skutecznie! Mamy się czym pochwalić.
W jaki sposób mogę rozpocząć współpracę z Ahoj?
Jakie formy płatności obsługuję sklep?
Jakie formy dostawy mogą być skonfigurowane?
Czy mamy doświadczenie, żeby się tym zająć?

Co zyskujesz?

W ramach naszej współpracy stały serwis i gwarancja działania

Utrzymanie infrastruktury

Utrzymanie i konfiguracja domeny internetowej. Niezawodny hosting strony oraz poczty oparty o najszybsze dyski SSD.

Aktualizacje i kopie zapasowe

Systematycznie wykonujemy kopie zapasowe i aktualizacje silnika strony, dodatków i szablonu. Zachowując najwyższą możliwą formę zabezpieczeń.

Wysoki stopień zabezpieczeń

Zabezpieczenie strony i poczty certyfikatami SSL oraz dodatkowe zabezpieczenia całej infrastruktury serwera.

Wsparcie i pomoc techniczna

Jesteśmy dla Ciebie i chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Będziemy stale wspierać Twój biznes online, abyś zyskał najlepsze efekty.

Najlepiej dopasowane rozwiązania

Po zgromadzeniu informacji przedstawiamy najlepsze rozwiązania dopasowując działania do posiadanego budżetu.

Dostęp do materiałów online

Samodzielnie będziesz zarządzał swoim biznesem online. Dzięki specjalnie przygotowanej platformie dowiesz się jak wykonać podstawowe i te bardziej zaawansowane operacje.

Wsparcie dla narzędzi Google

Wykonamy indeksacje Twojej strony w Google oraz uruchomimy statystyki Analytics.

... i jeszcze więcej

W zależności od tego jaki wymiar współpracy wybierzesz dopasujemy formę działań i współpracy do Twoich potrzeb. Poznaj naszą ofertę abonamentową dla stron i sklepów www.

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

Jak wygląda współpraca z Ahoj.pro?

Mając na uwadze najwyższą jakość usług oraz dobro naszych Klientów jedyną mozliwą formą współpracy jest opłata abonamentowa - usługi serwisowe. Wdrożenie sklepu odbywa się na zasadzie jednorazowej opłaty. Po jego uruchomieniu zaczyna obowiązywać umowa serwisowa z opłatami miesięcznymi w zależności od wybranego planu współpracy.

Jakie rozwiązanie dla mojej firmy?

W pierwszej kolejności prosimy mieć na uwadzę, że opłata serwisowa zawiera standardowe koszty związane z prowadzeniem sklepu oraz jego bezbłędnego działania. Każdy sklep jest integrowany z automatycznymi procesami obsługi zamówień i sprzedaży co w miarę rosnącej sprzedaży może zwiększyć koszty. Działając w ecommerce warto jednak ponosić duże nakłady na inwestycję związaną z promocją i rozwojem sklepu. Dobrze jest to robić rozsądnie i zadbać najpierw o pewne podstawy.

Z czym się wiąże posiadanie sklepu?

Posiadanie sklepu wiąże się z odpowiedzialnością jego poprawnego funkcjonowania. Każdy sklep powinien być aktualny i zabezpieczony certyfikatem SSL. Wymaga to pewnej wiedzy i umiejętności. Warto zlecić administrowanie sklepem firmie takiej jak nasza. Dodatkowo musisz zadbać o wysoką jakość obsługi zamówień oraz dostępność towaru. 

Co zawiera się w cenie abonamentu?

Standardowe koszty utrzymania infrastruktury sklepu zaczynają się od kilkuset złotych miesięcznie - należy pokryć koszty serwera, domeny internetowej oraz certyfikatu SSL. Często także licencje na korzystanie z dostępnych rozwiązań. Warto mieć na uwadzę, że każdy sklep w miarę rozwoju potrzebuje mieć monitorowany serwer oraz wsparcie. W kwocie abonamentu zostały uwzględnione prace administracyjne przy sklepie naszych specjalistów: webdesign, webdevelopment, graphic design, copywriting, SEO i inne w zależności od potrzeb klienta.
Cena abonamentu Shop Premium dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Jakie są warunki i okres umowy?

Umowa zawierana jest na okres min. 24 miesięcy. Po 12 miesiącach istnieje możliwość zakończenia umowy z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Po upływie 24 miesięcy sklep staje się własnością Klienta oraz istnieje możliwość przedłużenia umowy na kolejny okres. 

Co warto wiedzieć przed uruchomieniem sprzedaży?

Warto poradzić się specjalisty. Posiadanie sklepu w każdym przypadku może być indywidualne. Można rozpocząć sprzedaż na platformie Allegro i dalej zachować pełną automatyzację procesów. Doradzimy i podpowiemy w każdym przypadku indywidualnie.

Ponad 15-letnie doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie poparte dyplomem ze spcjealizacją w zakresie Marketingu Internetowego na wyższych uczelniach. Od 2010 aktywnie prowadzimy działalność gospodarczą, w międzyczasie zmieniając ją i dopasowując do bieżących potrzeb rynku. Jesteśmy znani pod marką Ahoj! Marketing na lokalnym rynku.

Ponad 100 wdrożonych stron

W czasie naszej działalności wdrożyliśmy ponad 100 stron, które często działają po dzień dzisiejszy - wiele z nich stale jest przez nas aktualizowanych.

Wiemy, jak dobrze prowadzić biznes online

Stworzyliśmy i z powodzeniem prowadzim własne marki online: blogi, strony, portale ogłoszeniowe i sklep online. Dlatego dokładnie dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Prowadzimy z powodzeniem sprzedaż online

Od 2016 roku prowadzimy sprzedaż online i borykamy się z codziennymi bolączkami sprzedawców w sieci. Nasz sklep corocznie notuję wzrost ponad 150% sprzedaży. Sprzedaż online to jedna z naszych głównych działań w strategii firmy.

Posiadamy zaplecze

Posiadamy zaplecze dla każdego nowego biznesu. Chętnie podejmujemy współpracę ze start-upami, które potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie: identyfikacji wizualnej, projektowania graficznego, wydruków i planowania działań marketingowych.

Chętnie dzielimy się wiedzą

Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą i przekazujemy ją naszym Klientom. Zależy nam na uzyskaniu jak najlepszych efektów. Dbamy o sukcesy naszych Klientów.

Dane kontaktowe

Masz pytania, wątpliwości.
Chętnie udzielimy odpowiedzi i wyjaśnimy.

+48 516 377 673

Skontaktuj się z nami telefonicznie

biuro@ahoj.pro

Skontaktuj się z nami przez email

Siedziba firmy:

ul. Niepodległości 57b,
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: PL6332121292
REGON: 241709387

Gotowość na nowy sklep online?

Ahoj! Napijmy się dobrej kawy i porozmawiajmy o sprzedaży internetowej e-commerce

Sklepy internetowe, budowa, projekt, wdrożenia i automatyzacja procesów sprzedaży
ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Zadzwoń, wypełnij zapytanie o ofertę
lub zapytaj o to, co chcesz wiedzieć!

Ahoj Jastrzębie - strony internetowe, sklepy www, pozycjonowanie, seo, Żory, Rybnik, Cieszyn

Ahoj.pro - projektowanie stron i sklepów, pozycjonowanie i serwis - Digital Marketing Agency

  ul. Niepodległości 57b,
  44-336 Jastrzębie-Zdrój
     +48 516 377 673
    +48 324 310 340
    biuro@ahoj.pro
    Poniedziałek- Piątek: 9:00 - 16:00
    Sobota i Niedziela: nieczynne
    NIP: PL6332121292, REGON: 241709387

Sprawdź nas

Phone
Email
WhatsApp
Messenger
Ahoj Jastrzębie - digital marketing agency, projektowanie stron internetowych i sklepów wraz z serwisem i pozycjonowaniem