PROFESJONALNE STRONY INTERNETOWE

Projektowanie Stron, Serwisów i Portali

Profesjonalne strony www

Zrób pozytywne wrażenie
na swoich Klientach w Internecie

Projektujemy i wdrażamy strony firmowe od wizytówki - landing page po zaawansowane serwisy zawierające obszerne bazy danych np. serwisy ogłoszeniowe. Nasze strony internetowe wyróżnia wysoka ocena OnePage SeoUżyteczności i Wydajności. Zadbamy o pozytywny wizerunek Twojej firmy w Internecie. Sprawdź poniżej jak przebiega współpraca przy wdrożeniu strony. Od 2020 roku nasze usługi wdrożenia i obsługi stron świadczymy wyłącznie na podstawie planów abonamentowych, co gwarantuje kompleksową obsługę stron i ich rozwój.

Strony internetowe ze stałym wsparciem Jastrzębie-Zdrój i okolice Ahoj Jastrzębie
Strony internetowe ze stałym wsparciem Jastrzębie-Zdrój i okolice Ahoj Jastrzębie

Skuteczne i użyteczne strony internetowe

Projektujemy strony dostępne dla każdego!

Do każdej strony podchodzimy indywidualnie i wkładamy w projekt całe nasze serce i pasje, którą pielęgnujemy od ponad 15 lat.

Jaki jest nasz wspólny cel?

Określmy szczegółowo cele oraz jakie mają być spodziewane efekty.

Pakiet najlepszych możliwości i narzędzi

Dobierzemy i wdrożymy najbardziej odpowiednie rozwiązania, w celu osiągnięcia zamierzonych celów i efektów.

Spotkajmy się w dowolnie umówionym miejscu

Jesteśmy z Jastrzębia-Zdroju i obsługujemy Klientów z całego Śląska i nie tylko.

Stałe wsparcie - aktualizacje i zabezpieczenia

Twój biznes online działa 24 godzinę 7 dni w tygodniu, a Ty masz spokój.

Dokładny plan działań

Ustalmy harmonogram działań i opłat, aby uniknąć wątpliwości i przestojów.

Zyskaj przewagę nad konkurencją

Odkrój swój duży kawałek tego tortu jakim jest wspólny wolny rynek, dzięki skutecznym działaniom.

Wstępna propozycja kosztowa zbudowania strony internetowej wraz ze stałą obsługą i wsparciem

Przykładowe plany abonamentowe mają na celu zaprezentowanie oferty oraz różnic w ewentualnych kosztach działania strony internetowej. Do każdego Klienta oferta jest przygotowywana indywidualnie.

Plan Basic

od 150 zł / miesiąc
  • W podstawowym wariancie współpracy wykonamy dla Ciebie stronę internetową. Dopasujemy ją do panujących trendów na niezawodnym hostingu. Zadbamy, aby strona była aktualna i zabezpieczona, zawierająca Twoją ofertę, informacje o firmie , mapę dojazdu, formularz kontaktowy. Podpowiemy na co zwrócić uwagę przy dalszej pracy ze stroną, aby systematycznie się rozwijała i osiągała lepsze wyniki. Tak przygotowana przez nas strona będzie gotowa na dalsze działania. W każdym momencie można zwiększyć nasz zakres obowiązków i przejść na bardziej zaawansowany plan działań.

INDYWIDUALNY PLAN
ENTERPRISE

wycena indywidualna
  • Ten plan zawiera wszystkie możliwe usługi z naszej oferty. Twoja marka i produkty będą widoczne w obrębie całego Internetu docierając do odbiorców przez wiele różnorodnych kanałów. Zadbamy o to, aby strona dynamicznie się rozrastała i zwiększała zasięgi. Prowadzimy monitoring pozycji dla nawet 20 i więcej fraz kluczowych i udostępniamy szczegółowo efekty naszej intensywnej pracy na podstawie kwartalnych raportów. To rozwiązanie, które pozwoli na wykorzystanie maksymalnego potencjału i zastosowaniu wielu dodatkowych działań i narzędzi.

Plan Premium

od 450 zł/ miesiąc
  • Ten rozszerzony plan to najlepsza droga to zdobycia konkretnych wyników - dużej ilości wyświetleń w wynikach wyszukiwania, kliknięć i konwersji, czyli wykonanych telefonów, wysłanych zapytań czy innych działań podjętych na Twojej stronie internetowej. Ten plan gwarantuje osiągnięcie konkretnych efektów na przełomie 12-24 miesięcy w postaci konkretnych efektów w wynikach wyszukiwania, wzrostu rozpoznawalności marki i produktów wśród konsumentów oraz ugruntowaniu silnej pozycji na rynku.

Szybki kalkulator kosztów

Jakie są koszty,
wdrożenia, obsługi i rozwoju
strony lub sklepu online?

Wypełnij specjalnie przygotowany formualrz, aby poznać średnie stawki i kwoty obowiązujące na terenie woj. śląskiego dot. obsługi stron interetowych i sklepów online.
Dowiesz się z niego jak zakres planowanych prac i jakie ew. cele z jakimi kosztami mogą się wiązać. W naszej kalkulacji zostały uwzględnione wyłącznie firmy o ugruntowanej pozycji i dobrej opinii, które świadczą usługi kompleksowo.

Kalkulator kosztów

Z jakimi kosztami przyjdzie Ci się mierzyć jeśli zdecydujesz się na pewne i bezpieczne prowadzenie strony?

Jeśli chcesz mieć pewność, że usługi będą wykonane na dobrym poziomie oraz uzyskasz wsparcie na każdym etapie realizacji i działania projektu.

Zabezpiecz budżet w wysokości minimum: 0 zł miesięcznie.

Chcesz otrzymać rozbudowaną i niezobowiązującą ofertę dotyczącą wdrożenia i obsługi strony internetowej. Podaj niżej swój adres e-mail i wyślij nam zapisany formularz.
Wyślemy w odpowiedzi szczegóły współpracy.

Zabezpiecz budżet w wysokości minimum: 0 zł miesięcznie.

Chcesz otrzymać rozbudowaną i niezobowiązującą ofertę dotyczącą wdrożenia i obsługi sklepu internetowego. Podaj niżej swój adres e-mail i wyślij nam zapisany formularz.
Wyślemy w odpowiedzi szczegóły współpracy.

ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Zadzwoń, wypełnij zapytanie o ofertę
lub zapytaj o to, co chcesz wiedzieć!

Strony i Sklepy internetowe

Wyróżnione realizacje

Na czym polega usługa wdrożenia strony internetowej?

Ahoj! Jesteś gotów na nową stronę internetową?
Nasza firma projektuje i wdraża strony internetowe dopasowane do potrzeb Klientów. W naszej ofercie znajdują się proste oraz rozbudowane serwisy firmowe, pojedyncze strony typu landing page pod kampanie lub produkt. Możemy także zająć się wdrożeniem bardziej zaawansowanych portali.
Ile kosztuję strona internetowa?
Jak wygląda współpraca przy stronie z Ahoj?

Co zyskujesz?

W ramach naszej współpracy stały serwis i gwarancja działania strony internetowej

Utrzymanie infrastruktury

Utrzymanie i konfiguracja domeny internetowej. Niezawodny hosting strony oraz poczty oparty o najszybsze dyski SSD.

Aktualizacje i kopie zapasowe

Systematycznie wykonujemy kopie zapasowe i aktualizacje silnika strony, dodatków i szablonu. Zachowując najwyższą możliwą formę zabezpieczeń.

Wysoki stopień zabezpieczeń

Zabezpieczenie strony i poczty certyfikatami SSL oraz dodatkowe zabezpieczenia całej infrastruktury serwera.

Wsparcie i pomoc techniczna

Jesteśmy dla Ciebie i chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Będziemy stale wspierać Twój biznes online, abyś zyskał najlepsze efekty.

Najlepiej dopasowane rozwiązania

Po zgromadzeniu informacji przedstawiamy najlepsze rozwiązania dopasowując działania do posiadanego budżetu.

Dostęp do materiałów online

Samodzielnie będziesz zarządzał swoim biznesem online. Dzięki specjalnie przygotowanej platformie dowiesz się jak wykonać podstawowe i te bardziej zaawansowane operacje.

Wsparcie dla narzędzi Google

Wykonamy indeksacje Twojej strony w Google oraz uruchomimy statystyki Analytics.

... i jeszcze więcej

W zależności od tego jaki wymiar współpracy wybierzesz dopasujemy formę działań i współpracy do Twoich potrzeb. Poznaj naszą ofertę abonamentową dla stron i sklepów www.

Opinie o firmie Ahoj!

Opinie naszych Klientów

Oficjalne opinie z Google Maps - zobacz profil Ahoj!

Dlaczego warto zadbać o swój biznes online?

Jak wygląda współpraca z Ahoj.pro?

Mając na uwadze najwyższą jakość usług oraz dobro naszych Klientów jedyną mozliwą formą współpracy jest opłata abonamentowa - usługi serwisowe. Wdrożenie Strony odbywa się na zasadzie jednorazowej opłaty. Po uruchomieniu strony zaczyna obowiązywać umowa serwisowa z opłatami miesięcznymi w zależności od wybranego planu współpracy.

Jakie rozwiązanie dla mojej firmy?

W pierwszej kolejności prosimy mieć na uwadzę, że opłata serwisowa zawiera standardowe koszty związane z prowadzeniem strony, sklepu online oraz jej bezbłędnym działaniem i poprawnością. W miarę rozwoju oraz posiadając większy budżet można zaplanować szersze działania jak kampanie w social media czy pozycjonowanie i rozwijanie strony. Warto przemyśleć jaki charakter ma posiadać strona, np. wizerunkowy czy sprzedażowy.

Z czym się wiąże posiadanie strony?

Posiadanie strony wiąże się z odpowiedzialnością jej poprawnego funkcjonowania. Każda strona powinna być aktualna i bezpieczna. Można zająć się tym we własnym zakresie, ale wymaga to zdobycia wiedzy i umiejętności. Warto jednak zlecić jej administrowanie firmie takiej jak nasza. Należy także ponieść koszty związane z utrzymaniem domeny, serwera, certyfikatu, itp.

Co zawiera się w cenie abonamentu?

Standardowe koszty utrzymania infrastruktury strony zaczynają się od kilkudziesięciu złotych miesięcznie - należy pokryć koszty serwera, domeny internetowej oraz certyfikatu SSL. Warto jednak mieć na uwadzę, że każda strona w miarę rozwoju potrzebuje mieć skalowalny serwer oraz wsparcie. W kwocie abonamentu zostały uwzględnione prace administracyjne przy stronie naszych specjalistów: webdesign, webdevelopment, graphic design, copywriting, SEO i inne w zależności od potrzeb klienta.
Cena abonamentu Ahoj Premium dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Jakie są warunki i okres umowy?

Umowa zawierana jest na okres min. 24 miesięcy. Po 12 miesiącach istnieje możliwość wypowiedzenia umowy z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Po upływie 24 miesięcy strona staje się własnością Klienta oraz istnieje możliwość przedłużenia umowy na kolejny okres. 

Ponad 15-letnie doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie poparte dyplomem ze spcjealizacją w zakresie Marketingu Internetowego na wyższych uczelniach. Od 2010 aktywnie prowadzimy działalność gospodarczą, w międzyczasie zmieniając ją i dopasowując do bieżących potrzeb rynku. Jesteśmy znani pod marką Ahoj! Marketing na lokalnym rynku.

Ponad 100 wdrożonych stron

W czasie naszej działalności wdrożyliśmy ponad 100 stron, które często działają po dzień dzisiejszy - wiele z nich stale jest przez nas aktualizowanych.

Wiemy, jak dobrze prowadzić biznes online

Stworzyliśmy i z powodzeniem prowadzim własne marki online: blogi, strony, portale ogłoszeniowe i sklep online. Dlatego dokładnie dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Prowadzimy z powodzeniem sprzedaż online

Od 2016 roku prowadzimy sprzedaż online i borykamy się z codziennymi bolączkami sprzedawców w sieci. Nasz sklep corocznie notuję wzrost ponad 150% sprzedaży. Sprzedaż online to jedna z naszych głównych działań w strategii firmy.

Posiadamy zaplecze

Posiadamy zaplecze dla każdego nowego biznesu. Chętnie podejmujemy współpracę ze start-upami, które potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie: identyfikacji wizualnej, projektowania graficznego, wydruków i planowania działań marketingowych.

Chętnie dzielimy się wiedzą

Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą i przekazujemy ją naszym Klientom. Zależy nam na uzyskaniu jak najlepszych efektów. Dbamy o sukcesy naszych Klientów.

Dane kontaktowe

Masz pytania, wątpliwości.
Chętnie udzielimy odpowiedzi i wyjaśnimy.

+48 516 377 673

Skontaktuj się z nami telefonicznie

biuro@ahoj.pro

Skontaktuj się z nami przez email

Siedziba firmy:

ul. Niepodległości 57b,
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: PL6332121292
REGON: 241709387

Gotowość do współpracy?

Ahoj! Napijmy się dobrej kawy i porozmawiajmy o stronach internetowych w Jastrzębiu-Zdroju

Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron www, obsługa stron dla firm Jastrzebie-Zdrój i okolice
ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Zadzwoń, wypełnij zapytanie o ofertę
lub zapytaj o to, co chcesz wiedzieć!

Ahoj Jastrzębie - strony internetowe, sklepy www, pozycjonowanie, seo, Żory, Rybnik, Cieszyn

Ahoj.pro - projektowanie stron i sklepów, pozycjonowanie i serwis - Digital Marketing Agency

    Niepodległości 57b, Jastrzębie-Zdrój, PL
    +48 516 377 673
    biuro@ahoj.pro
    Poniedziałek- Piątek: 9:00 - 16:00
    Sobota i Niedziela: nieczynne
    NIP: PL6332121292, REGON: 241709387

Sprawdź nas

Phone
Email
WhatsApp
Messenger
Ahoj Jastrzębie - digital marketing agency, projektowanie stron internetowych i sklepów wraz z serwisem i pozycjonowaniem