Jesteśmy z Jastrzębia-Zdroju i to jestnasze miejscenasza przestrzeńnasze miastonasza duma wspaniałeod zawsze!

Sprawdź nasze narzędzia i usługi w Jastrzębiu-Zdroju
Poniżej serwisy internetowe w których uruchomiliśmy szereg możliwości reklamowych i promocyjnych. Wszystkie firmy działające w Jastrzębiu-Zdroju mogą skorzystać z damorwych opcji jak wpis w bazie firm lub darmowe ogłoszenia.
Jastrzebianie.pl

Jastrzebianie.pl

To serwis mieszkańców i dla mieszkańców. Miejsce, w którym znajdziesz wszystkie ważne i aktualne wiadomości z miasta Jastrzębie-Zdrój, pochodzące wielu źródeł. To przestrzeń dla każdego mieszkańca, który chce podzielić się swoim zdaniem.

 

Przejdź do Jastrzebianie.pl
Jaspedia.pl

Jaspedia.pl

Wyszukiwarka miejska oparta o technologie Google ograniczająca wyniki na zapytania do stron związanych z miastem i powiatem Jastrzębie-Zdrój. Każdy użytkownik iS może zgłosić stronę, która ma być również przeszukiwana.

 

Przejdź do Jaspedia.pl
wJastrzebiu.pl

wJastrzebiu.pl

Portal internetowy, w ramach którego powstają kolejne tematyczne serwisy. Aktualnie do portalu przynależą: serwis ogłoszeniowy (Ogloszenia.wJastrzebiu.pl) i baza firm (Firmy.wJastrzebiu.pl). 

Przejdź do wJastrzebiu.pl
ogloszenia.wJastrzebiu.pl

ogloszenia.wJastrzebiu.pl

To serwis ogłoszeń drobnych oraz firmowych, w którym każdy użytkownik może bezpłatnie zamieścić 10 ogłoszeń. Masz coś do zaoferowania lub chcesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy?

Przejdź do Ogłoszeń
firmy.wJastrzebiu.pl

firmy.wJastrzebiu.pl

To baza firm które oferują swoje usługi dla mieszkańców powiatu. W szczególny sposób chcemy zaznaczyć obecność firm lokalnych, dlatego umożliwiamy dodanie darmowych wpisów do katalogu firm i instytucji.

Przejdź do Bazy firm
Ahoj Jastrzębie - rekrutacja nowych Klientów trwa...
Ahoj! Jastrzębie-Zdrój - reklama Jastrzębie, rekrutacja Jastrzębie, dobra praca Jastrzębie
0
lokalnych partnerów
z Jastrzębia-Zdroju
Prowadząc działalność gospodarczą nie jest nam obojętny stan lokalnych przedsięwzięć i inicjatyw. Aktualnie wspieramy ponad 14 firm i organizacji związanych z naszym miastem. Wśród naszych Partnerów są małe, średnie firmy oraz stowarzyszenia i fundacje, również o statusie Ogranizacji Pożytku Publicznego. Pomagamy im w codziennej obsłudze marketingu w Internecie wykorzystując sprawdzone techniki i narzędzia. To ponad 10-letnie doświadczenie i praktyka oraz chęć rozwijania siebie i ulepszania tego co nas otacza...

Naszym Partnerom oferujemy szereg możliwości promocji na lokalnym rynku - dzięki temu z dnia na dzień zmierzają w dobrym kierunku - drogą do sukcesu. Chesz dołączyć do grona wyróżniających się firm w Jastrzębiu? Dowiedz się co zyskasz decydując się na współpracę z firmą Ahoj.pro.

Oczekujemy na zdecydowanych i świadomych Klientów, którzy chcą zwiększyć zasięgi i zyski z prowadzonej działalności.

Zapraszam do współpracy
Marcin Wójcik - CEO
Ahoj! Jastrzębie - rozpocznijmy współpracę

Indywidualne podejście do Twojego biznesu

Podczas pierwszych rozmów dowiesz się jaki potencjał posiadamy i od razu ustalimy jak wykorzystać go w Twojej działalności. Dobierzemy najlepsze rozwiązania i narzędzia. Sprawdzimy jak Twój biznes wygląda na tle konkurencji oraz jaka jest o nim opinia. Skonsultujemy wspólnie zebrane informacje. Dowiesz się jakie są Twoje szanse, które warto wykorzystać. Przedstawimy kosztorys oraz wzór umowy do zapoznania się przed podpisaniem. Nasza umowa zobowiązuje, ale nie oczekuj że osiągniesz sukces zaraz po uruchomieniu Strony. Czas to naturalny czynnik pozycjonowania Twojego biznesu, w tym okresie pomożemy w podejmowaniu tylko trafnych decyzji.

Funkcjonalna i rozwojowa strona internetowa - Ahoj Jastrzębie - projektowanie stron i sklepów

Dostęp do wiedzy profesjonalistów

Otrzymasz wsparcie i doradztwo w zakresie marketingu internetowego. W naszym zespole są specjaliści z wielu obszarów, takich jak: Sepcjaliści IT, Webdeveloperzy, Graficy komputerowi, Copywriterzy, Analitycy, a nawet Etnolodzy. To cała wiedza dotycząca Twojego biznesu online w jednym miejscu. Odpowiedni fachowcy zajmą się określonymi zadaniami lub monitorowaniem usług - 24h na dobę.
Strony internetowe, marketing internetowy, sklepy internetowe - Ahoj! Jastrzębie

Uruchomione i skonfigurowane narzędzia

Wdrożymy stronę internetową, skonfigurujemy dodatkowe narzędzia. Przyśpieszymy proces indeksacji Twojej strony w najpopularniejszych wyszukiwarkach jak Google, Yahoo, Bing. Skrócimy czas w którym Klient pozna Twoją markę i ofertę. Z miesiąca na miesiąc docierając do nowych potencjalnych Klientów. Po pewnym czasie Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna co systematycznie będzie przekładać się na ilość zapytań czy Klientów w firmie.
Reklama w Internecie - Jastrzębie-Zdrój - serwis, aktualizacja i wsparcie w prowadzeniu ebiznesu

Serwis, wsparcie i konkretne efekty

Zapewnimy Ci najwyższej jakości usługi, stałe wsparcie, aktualizację i doradztwo. Na efekty naszej współpracy nie trzeba długo czekać i pojawią się tuż po wykonaniu określonych czynności. Samodzielnie możesz sprawdzać pozycję na wybane słowa kluczowe i generować raporty dzięki naszemu systemowi monitorowania fraz. Z nami rozwiniesz swoją wiedzę w platformie szkoleniowej dla naszych Klientów.

Biznes odpowiedzialny społecznie

Jak pomagamy

Ahoj Jastrzębie
THE AMAZING SLIDESHOW ADDON!
Dom Dziecka w Jastrzębiu-Zdroju
Już od ponad 5 lat wpieramy działania online Placówek Opiekuńczo Wychowawczych w Jastrzębiu-Zdroju. To dla nas największa radość, kiedy widzimy uśmiech zwłaszcza na twarzach dzieci. Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze działają prężnie, ale ze względu na przepisy, zwyczaje, często nie dowiesz się o tym jak dużo dobrego robią w naszym mieście. Nie bądź obojętny - możesz również wesprzeć ich działalność. Wejdź na stronę i dowiedz się jak.
www.domdziecka.wjastrzebiu.pl
THE AMAZING SLIDESHOW ADDON!
Klub Sportowy GKS Jastrzębie
Od 2012 roku wspólnie z Klubem Sportowym GKS Jastrzębie przeżywamy renesans piłki nożnej w naszym mieście. Gdy rozpoczynaliśmy zespół grał w III lidze. Przez te kilka lat świętowaliśmy razem wiele sukcesów - takich jak: awans do II i I ligi oraz udział w ćwierćfinale Pucharu Polski. Drugą edycję wykonanej strony udało nam się zachować w całości, dzięki czemu fani piłki nożnej w Jastrzębiu mogą korzytać z bogatego kompendium wiedzy na temat Klubu GKS Jastrzębie.
GKSJastrzebie.com
THE AMAZING SLIDESHOW ADDON!
Wspieramy Fundację
Harmonicznego Chaosu
Opisy są w trakcie uzupełnienia - zapraszamy wkrótce....
HarmonicznyChaos.pl
Ahoj! Jastrzębie

Nasi partnerzy

Pracujemy Razem

Carte Blanche
Kadmar
Astur
Manuka Medical
PartsPC.pl
FH ADA
Gryta
Zaks
GKS
Symbioza
mal-mar
Bonclok

Gotowość do współpracy?

Ahoj! Napijmy się dobrej kawy i porozmawiajmy o stronach internetowych w Jastrzębiu-Zdroju

Ahoj! Jastrzębie - rekrutujemy nowych Klientów, również dla Ciebie!
ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Zadzwoń, wypełnij zapytanie o ofertę
lub zapytaj o to, co chcesz wiedzieć!

Ahoj Jastrzębie - strony internetowe, sklepy www, pozycjonowanie, seo, Żory, Rybnik, Cieszyn

Ahoj.pro - projektowanie stron i sklepów, pozycjonowanie i serwis - Digital Marketing Agency

  ul. Niepodległości 57b,
  44-336 Jastrzębie-Zdrój
     +48 516 377 673
    +48 324 310 340
    biuro@ahoj.pro
    Poniedziałek- Piątek: 9:00 - 16:00
    Sobota i Niedziela: nieczynne
    NIP: PL6332121292, REGON: 241709387

Sprawdź nas

Phone
Email
WhatsApp
Messenger
Ahoj Jastrzębie - digital marketing agency, projektowanie stron internetowych i sklepów wraz z serwisem i pozycjonowaniem