Serwis stron i sklepów www

Zadbaj o swój biznes online

Zadbamy o Twoją stronę lub sklep

Gwarancja bezpieczeństwa, aktualizacje i rozwój.
A Ty masz spokój i zarabiasz!

Każda strona internetowa wymaga stałej kontroli i monitorowania. Stale pojawiające się zagrożenia oraz zmieniające się trendy wymagają wsparcia specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę oraz kompetencję. Po uruchomieniu strony internetowej, niezbędne jest jej odpowiednie zabezpieczenie m.in. certyfiaktem SSL. Warto mieć pewność, że strona ma zarządzany przez specjalistów serwer i obsługę domeny. Systematycznie powinna być także wykonywana kopia zapasowa i aktualizacje systemu zarządzania treścią CMS oraz dodatków. To podstawa do dalszych działań SEO, czyli pozycjonowania. Zwiększając popularność strony potrzebujesz wsparcia specjalisty. Twój biznes online działa 24 godziny na dobę, a Ty śpisz spokojnie. Poniżej opsiujemy, dlaczego to właśnie my powinniśmy się tym zająć...

Serwis i aktualizacje stron internetowych - webdevelopment & webdesign Jastrzębie-Zdrój
Serwis i aktualizacje stron internetowych - webdevelopment & webdesign Jastrzębie-Zdrój

Strony i sklepy internetowe ze stałym wsparciem

Co proponujemy w ramach Serwisu stron i sklepów

Szybki i niezawodny serwer

Dedykowana infrastruktura pod stałym monitoringiem

Stałe aktualizacje CMS i dodatków

Zawsze dopasowane do najnowszych wydań

Pozycjonowanie i usługi SEO

Naturalnie zwiększamy ilość odsłon i konwersji

Pomoc i wsparcie techniczne

Pomagamy na każdym etapie działania projektu

Bezpieczeństwo danych SSL

Certyfikaty zabezpieczające stronę i pocztę email

Wsparcie dla narzędzi Google

Integracje z aplikacjami biznesowymi i sprzedażowymi

Stałe kopie zapasowe

Systematycznie tworzymy kopie bezpieczeństwa

Monitorowanie usług 24h / 7 dni

Stały monitoring i wyłapywanie zagrożeń

Elastyczne formy rozliczeń

Umowa na czas określony z harmonogramem opłat

Dobierz plan kosztowy do swoich możliwości i potrzeb

Plan Basic

od 150 zł / miesiąc
  • W podstawowym wariancie współpracy wykonamy dla Ciebie stronę internetową. Dopasujemy ją do panujących trendów na niezawodnym hostingu. Zadbamy, aby strona była aktualna i zabezpieczona, zawierająca Twoją ofertę, informacje o firmie , mapę dojazdu, formularz kontaktowy. Podpowiemy na co zwrócić uwagę przy dalszej pracy ze stroną, aby systematycznie się rozwijała i osiągała lepsze wyniki. Tak przygotowana przez nas strona będzie gotowa na dalsze działania. W każdym momencie można zwiększyć nasz zakres obowiązków i przejść na bardziej zaawansowany plan działań.

INDYWIDUALNY PLAN
ENTERPRISE

wycena indywidualna
  • Ten plan zawiera wszystkie możliwe usługi z naszej oferty. Twoja marka i produkty będą widoczne w obrębie całego Internetu docierając do odbiorców przez wiele różnorodnych kanałów. Zadbamy o to, aby strona dynamicznie się rozrastała i zwiększała zasięgi. Prowadzimy monitoring pozycji dla nawet 20 i więcej fraz kluczowych i udostępniamy szczegółowo efekty naszej intensywnej pracy na podstawie kwartalnych raportów. To rozwiązanie, które pozwoli na wykorzystanie maksymalnego potencjału i zastosowaniu wielu dodatkowych działań i narzędzi.

Plan Premium

od 450 zł/ miesiąc
  • Ten rozszerzony plan to najlepsza droga to zdobycia konkretnych wyników - dużej ilości wyświetleń w wynikach wyszukiwania, kliknięć i konwersji, czyli wykonanych telefonów, wysłanych zapytań czy innych działań podjętych na Twojej stronie internetowej. Ten plan gwarantuje osiągnięcie konkretnych efektów na przełomie 12-24 miesięcy w postaci konkretnych efektów w wynikach wyszukiwania, wzrostu rozpoznawalności marki i produktów wśród konsumentów oraz ugruntowaniu silnej pozycji na rynku.

Plan Ahoj!Shop Basic

od 400 zł / miesiąc
  • Uruchamiając z nami sklep internetowy uzyskujesz indywidualnie dopasowane rozwiązania dot. infrastruktury hostingowej i zabezpieczeń, ale przede wszystkim stałe wsparcie w rozpoczęciu i rozwijaniu sprzedaży przez Internet. Nasze sklepy charakteryzują dobre oceny techniczne i SEO.

Indywidualny Plan Ahoj!Shop Premium

wycena indywidualna
  • W tym planie uruchomimy dodatkowe działania, jak np. stałe newslettery, programy lojalnościowe i szereg dodatkowych działań pod kątem rozwoju sklepu i pozycjonowania. Cykliczne raportowanie daje dodatkowe efekty i umożliwia dobieranie korekt i jeszcze lepszych rozwiązań.

Plan Ahoj!Shop Pro

od 700 zł/ miesiąc
  • W tym planie proponujemy bardziej zaawansowane działania i usługi związane z rozwojem sklepu, stałym automatyzowaniem i wsparciem w konfiguracji i uzupełnieniu sklepu, aby przynosił konkretne efekty i zyski.

Co zyskujesz?

W ramach naszej współpracy stały serwis i gwarancja działania

Utrzymanie infrastruktury

Utrzymanie i konfiguracja domeny internetowej. Niezawodny hosting strony oraz poczty oparty o najszybsze dyski SSD.

Aktualizacje i kopie zapasowe

Systematycznie wykonujemy kopie zapasowe i aktualizacje silnika strony, dodatków i szablonu. Zachowując najwyższą możliwą formę zabezpieczeń.

Wysoki stopień zabezpieczeń

Zabezpieczenie strony i poczty certyfikatami SSL oraz dodatkowe zabezpieczenia całej infrastruktury serwera.

Wsparcie i pomoc techniczna

Jesteśmy dla Ciebie i chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Będziemy stale wspierać Twój biznes online, abyś zyskał najlepsze efekty.

Najlepiej dopasowane rozwiązania

Po zgromadzeniu informacji przedstawiamy najlepsze rozwiązania dopasowując działania do posiadanego budżetu.

Dostęp do materiałów online

Samodzielnie będziesz zarządzał swoim biznesem online. Dzięki specjalnie przygotowanej platformie dowiesz się jak wykonać podstawowe i te bardziej zaawansowane operacje.

Wsparcie dla narzędzi Google

Wykonamy indeksacje Twojej strony w Google oraz uruchomimy statystyki Analytics.

... i jeszcze więcej

W zależności od tego jaki wymiar współpracy wybierzesz dopasujemy formę działań i współpracy do Twoich potrzeb. Poznaj naszą ofertę abonamentową dla stron i sklepów www.

Dlaczego warto zadbać o swój biznes online?

Co powinienem wiedzieć o serwisie stron i sklepów?

Serwis stron i sklepów polega na stałym monitorowaniu, optymalizacji i aktulizacji Twojego biznesu online. Strona czy sklep powinna mieć odpowiednie zabezpieczenia oraz stały nadzór pod kątem technicznym, merytorycznym czy marketingowym. Staramy się pomagać naszym Klientom na każdym etapie działania ich przedsięwzięć.

Do tej pory nie robiłem aktualizacji?

To tak, jakby nie robić serwisu i remontów w samochodzie. Po pewnym czasie odmówi posłuszeństwa i bedzie stanowiło zagrożenie dla innych aut i ludzi. Podobnie jest ze stroną. Zaniedbana powoduję zagrożenie dla innych stron i przede wszystkim użytkowników intertnetu.

Z czym się wiąże posiadanie strony?

Posiadanie strony wiąże się z odpowiedzialnością jej poprawnego funkcjonowania. Każda strona powinna być aktualna i bezpieczna. Można zająć się tym we własnym zakresie, ale wymaga to zdobycia wiedzy i umiejętności. Warto jednak zlecić jej administrowanie firmie takiej jak nasza.

Co zawiera się w cenie abonamentu?

Standardowe koszty utrzymania infrastruktury strony zaczynają się od kilkudziesięciu złotych miesięcznie - należy pokryć koszty serwera, domeny internetowej oraz certyfikatu SSL. Warto jednak mieć na uwadzę, że każda strona w miarę rozwoju potrzebuje mieć skalowalny serwer. W kwocie abonamentu zostały uwzględnione również prace administracyjne przy stronie: webdesign, webdevelopment, graphic design, copywriting, SEO i inne w zależności od potrzeb klienta.
Cena abonamentu Ahoj Premium dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Jakie są warunki i okres umowy?

Umowa zawierana jest na okres min. 24 miesięcy. Po 12 miesiącach istnieje możliwość wypowiedzenia umowy z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. 

Ponad 15-letnie doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie poparte dyplomem ze spcjealizacją w zakresie Marketingu Internetowego na wyższych uczelniach. Od 2010 aktywnie prowadzimy działalność gospodarczą, w międzyczasie zmieniając ją i dopasowując do bieżących potrzeb rynku. Jesteśmy znani pod marką Ahoj! Marketing na lokalnym rynku.

Ponad 100 wdrożonych stron

W czasie naszej działalności wdrożyliśmy ponad 100 stron, które często działają po dzień dzisiejszy - wiele z nich stale jest przez nas aktualizowanych.

Wiemy, jak dobrze prowadzić biznes online

Stworzyliśmy i z powodzeniem prowadzim własne marki online: blogi, strony, portale ogłoszeniowe i sklep online. Dlatego dokładnie dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Prowadzimy z powodzeniem sprzedaż online

Od 2016 roku prowadzimy sprzedaż online i borykamy się z codziennymi bolączkami sprzedawców w sieci. Nasz sklep corocznie notuję wzrost ponad 150% sprzedaży. Sprzedaż online to jedna z naszych głównych działań w strategii firmy.

Posiadamy zaplecze

Posiadamy zaplecze dla każdego nowego biznesu. Chętnie podejmujemy współpracę ze start-upami, które potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie: identyfikacji wizualnej, projektowania graficznego, wydruków i planowania działań marketingowych.

Chętnie dzielimy się wiedzą

Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą i przekazujemy ją naszym Klientom. Zależy nam na uzyskaniu jak najlepszych efektów. Dbamy o sukcesy naszych Klientów.

Dane kontaktowe

Masz pytania, wątpliwości.
Chętnie udzielimy odpowiedzi i wyjaśnimy.

+48 516 377 673

Skontaktuj się z nami telefonicznie

biuro@ahoj.pro

Skontaktuj się z nami przez email

Siedziba firmy:

ul. Niepodległości 57b,
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: PL6332121292
REGON: 241709387

Gotowość do współpracy?

Ahoj! Napijmy się dobrej kawy i porozmawiajmy o stronach internetowych w Jastrzębiu-Zdroju

Ahoj! Jastrzębie - rekrutujemy nowych Klientów, również dla Ciebie!
ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Zadzwoń, wypełnij zapytanie o ofertę
lub zapytaj o to, co chcesz wiedzieć!

Ahoj Jastrzębie - strony internetowe, sklepy www, pozycjonowanie, seo, Żory, Rybnik, Cieszyn

Ahoj.pro - projektowanie stron i sklepów, pozycjonowanie i serwis - Digital Marketing Agency

    Niepodległości 57b, Jastrzębie-Zdrój, PL
    +48 516 377 673
    biuro@ahoj.pro
    Poniedziałek- Piątek: 9:00 - 16:00
    Sobota i Niedziela: nieczynne
    NIP: PL6332121292, REGON: 241709387

Sprawdź nas

Phone
Email
WhatsApp
Messenger
Ahoj Jastrzębie - digital marketing agency, projektowanie stron internetowych i sklepów wraz z serwisem i pozycjonowaniem