Nasze realizacje

Zrealizowane projekty

Serwis ogłoszeniowy dla Polaków mieszkających w Holandii

Serwis ogłoszeniowy Szukam.nl to nowoczesna platfomorma ogłoszeniowa skierowana do wszystkich rodaków mieszkających i pracujących na codzień w Holandii. Serwis oferuje możliwość bezpłatnego zamieszczania ogłoszeń w wielu popularnych kategoriach. Ogłoszenia losowo trafiają na Facebook'owy fanpage. Serwis posiada również prężnie działającą grupę ogłoszeniową na Facebook'u (ok. 3k aktywnych użytkowników)

Serwis wykonany w trybie responsywnym - dostosowany do wyświetlania na telefonie, tablecie oraz komputerach stacjonarnych i laptopach.

Dołączenie do Serwisu trwa kilka sekund dzięki integracji logowania z konta Facebook lub Google. Można również dokonać standardowej rejestracji na adres e-mail. Użytkownicy mogą dodawać darmowe ogłoszenia bez limitów i nimi zarządzać. Wiele ogłoszeń dzięki długiej emisji posiada dużą popularność dzięki dobrej optymalizcji dla wyszukiwarki Google

Dodaj ogłoszenie za darmo

Duże możliwości i potencjał reklamowy

Serwis posiada duży potencjał reklamowy, został już doceniony przez wiele osób i firm, które zdecydowały się publiakcję płatnych artykułów sponsorowanych. istnieje możliwość emisji kampanii banerowej, publikacji linka lub artykułu sponsorowanego. Dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników dostępne są formy promocji dodanych ogłoszeń za które można zapłacić nie tylko wygodnym przelewem internetowym, ale także wykupionymi punktami.

Ogłoszenia Holandia

Informacje kontaktowe

Zapytaj o ofertę reklamową

Telefon kontaktowy
Obszar działania
Polska i Holandia
Strona internetowa

Gotowość do współpracy?

Ahoj! Napijmy się dobrej kawy
i porozmawiajmy o
Biznesie w Internecie

Chciałbyś rozpocząć biznes online, a może chciałbyś poprawić aktualne wyniki? Skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualną ofertę na stronę lub sklep internetowy wraz z serwisem, wsparciem i pozycjonowaniem.
Ahoj! Jastrzębie - rekrutujemy nowych Klientów, również dla Ciebie!
Strony i Sklepy internetowe

Wyróżnione realizacje

Ahoj Jastrzębie - strony internetowe, sklepy www, pozycjonowanie, seo, Żory, Rybnik, Cieszyn

Ahoj.pro - projektowanie stron i sklepów, pozycjonowanie i serwis - Digital Marketing Agency

    Niepodległości 57b, Jastrzębie-Zdrój, PL
    +48 516 377 673
    biuro@ahoj.pro
    Poniedziałek- Piątek: 9:00 - 16:00
    Sobota i Niedziela: nieczynne
    NIP: PL6332121292, REGON: 241709387

Sprawdź nas

Phone
Email
WhatsApp
Messenger
Ahoj Jastrzębie - digital marketing agency, projektowanie stron internetowych i sklepów wraz z serwisem i pozycjonowaniem